Kariéra v Nordsee

Ako funguje Nordsee

NORDSEE je jednou z vedúcich spoločností v oblasti firemnej gastronómie, rýchlo rastúceho priemyslu s vynikajúcimi vyhliadkami do budúcnosti. Sme presvedčení, že iba tí, ktorí sú nadšení z toho, čo robia, môžu uspieť v tom, čo robia. Angažovanosť, odbornosť a iniciatíva spoločnosti NORDSEE z nej urobili spoločnosť číslo jedna pre „gastronómiu a ryby“ v Európe. Aby sme mohli ďalej rásť, potrebujeme ľudí s novými nápadmi, odhodlaním, tímovým duchom a nadšením, ktorí prijímajú naše nápady NORDSEE vo všetkých oblastiach podnikania.

Filozofia NORDSEE

Filozofia NORDSEE sa vzťahuje na všetkých zamestnancov bez ohľadu na ich pozíciu a zaisťuje úspech našej spoločnosti.

Preto NORDSEE podporuje svojich zamestnancov prostredníctvom príťažlivých a systematicky štruktúrovaných učňovských a rozvojových programov. Zamestnanci, ktorí vynikajú vo svojom výkone a preukazujú svoj potenciál pre ďalšie povinnosti a zodpovednosti, môžu na NORDSEE veľa dosiahnuť. Máme rôzne kariérne príležitosti v oblasti predaja, marketingu a nášho sídla. Zaviazali sme sa tiež k rovnakej podpore mužov a žien v profesionálnom živote. Mnoho žien už dnes na riadiacich pozíciách v NORDSEE pracuje a v súlade so zákonnými požiadavkami v budúcnosti dosiahneme alebo dokonca prekročíme cieľovú kvótu stanovenú zákonom.

Iba tí, ktorí sú nadšení z toho, čo robia, môžu uspieť v tom, čo robia. My v spoločnosti NORDSEE pracujeme podľa tohto hesla – a to nás prinútilo číslo jedna, pokiaľ ide o rybolov. Aby sme boli úspešní, potrebujeme ľudí vo všetkých oblastiach podnikania s novými nápadmi, odhodlaním, tímovým duchom a nadšením.

Staňte sa súčasťou tímu NORDSEE. S vaším odhodlaním si môžete zaistiť priateľskú, kompetentnú, rýchlu a na služby orientovanú atmosféru v našich reštauráciách a udržať našich zákazníkov nadšených.

Čo s nami môžete očakávať pri práci v pobočke NORDSEE:

  • Skvelé pracovné prostredie
  • Vysoko motivovaný tím
  • Normy práce NORDSEE
  • Náročné, rozmanité a nezávislé povinnosti
  • Pracovné odevy vrátane čistenia
  • Ďalšie možnosti odbornej prípravy a rozvoja

Ak máte silné tímové a komunikačné zručnosti, motiváciu a ochotu pracovať, dokonale zapadnete do prostredia NORDSEE. Predchádzajúce skúsenosti s gastronómiou alebo predajom sú výhodou.

Pozície

NORDSEE znamená rozmanitosť. Vítame aplikácie od ľudí s rôznym zázemím, skúsenosťami a presvedčením. Prihláste sa a staňte sa súčasťou nášho rozmanitého tímu! Tešíme sa na Vašu žiadosť!

Ak máte záujem pracovať pre spoločnosť NORDSEE a chcete vedieť, ktoré pracovné miesta sú momentálne voľné, môžete sa kedykoľvek opýtať našich zamestnancov v našich pobočkách. Prípadne nám môžete poslať aj žiadosť na info@nordsee.sk

Tešíme sa, až vás privítame na palube!

Zdielanie